FORTUNA recenzja bukmachera online i wizyta w punkcie stacjonarnym

Strona główna /

Bukmacher Fortuna Online wśród graczy, którzy regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie przez internet, cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Typujący chwalą sobie nie tylko profesjonalne podejście do klienta, ale również wysokie kursy bukmacherskie oraz bogatą ofertę bonusów bukmacherskich i zakładów sportowych na najbardziej medialne wydarzenia z całego świata. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, Fortuna spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających typerów i to jest największa zaleta tego operatora zakładów bukmacherskich.
Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji Fortuny. Zarejestruj się z linka z kodem PODZIEMNETYPY i uzyskaj unikalne bonusy.


- 20 zł zakład bez depozytu

- 210 zł cashback

- 2000 zł bonus od depozytu.


Fortuna Zakłady Bukmacherskie może pochwalić się również świetną stroną internetową, która na tle konkurencji wygląda naprawdę bardzo dobrze. Gracze zwracają uwagę przede wszystkim na płynność działania, intuicyjność oraz przejrzystość, dzięki której można bez problemów sortować sobie wybrane wydarzenia sportowe. Podobne, bardzo pozytywne recenzje zbiera także aplikacja mobilna na telefon komórkowy lub tablet z system iOS lub Android od eFortuna.


Od marca 2017 Fortuna jest sponsorem tytularnym polskiej ligi piłkarskiej: Fortuna 1. liga oraz playarena.pl (6-osobowe bezpłatne rozgrywki piłki nożnej).W sezonie 2019/2020 sponsoruje takie polskie kluby piłkarskie jak:


 • Legia Warszawa (od 1 stycznia 2014 do 31 grudnia 2020)
 • Raków Częstochowa (2017-2020)
 • Miedź Legnica (2019/2020)
 • Wigry Suwałki (2017-2020)
 • Stomil Olsztyn (2019/2020)
 • RKS Radomiak Radom (2019/2020)


Bukmacher Fortuna jest także sponsorem sekcji koszykówki Legii Warszawa oraz Polskiego Związku Narciarstwa (2018-2021), dzięki czemu możesz liczyć na różnego rodzaju promocje związane z basketem czy skokami narciarskimi. Od 2018 roku sponsorują drużynę CS:GO o nazwie AGO Esports.

W czerwcu 2020 podpisała 2-letni kontrakt z Federacją KSW (Konfrontacja Sztuk Walki), która jest największą organizacją w Europie. KSW działa od 2004 roku.


Bukmacher Fortuna oferuje możliwość obstawiania następujących rodzajów kuponów:

 • zakład singlowy SOLO,
 • zakład akumulowany AKO,
 • zakład systemowy MAXIKOMBI (do dyspozycji 13 grup A-M + grupa pewniaków),
 • bezpieczny zakład (minimalny kurs całkowity kuponu @100; maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia @3.50; maksymalna stawka: 200 PLN;
 • wygrana w przypadku 1 błędu: 5 x stawka x 0.88;
 • nie można go łączyć z innymi bonusami kursowymi ani cash-out’em) – wszystkie kupony AKO spełniające warunki będą automacznie kwalifikowane do opcji „bezpieczny zakład”


HIT DNIA (bardzo wysokie kursy na każdą opcję)


Bukmacher Fortuna na każdy dzień wybiera zdarzenia, które obejmuje bardzo małą, a nawet ujemną marżą (od -1% do 1%), co w praktyce oznacza, że na każdy z możliwych wyników końcowych otrzymujesz bardzo wysoki kurs.


FORTUNA Ekspert+


W zakładzie typu „EKSPERT” chodzi o to, by z przygotowanego przez bukmachera zestawu zdarzeń (', 10-20 spotkań), wytypować przynajmniej 8 wyników w ramach 1 kuponu AKO za minimum 5 PLN. Jeżeli wszystkie zdarzenia kuponu będą trafione to gracz, oprócz przysługującej mu wygranej, otrzyma dodatkowo bonus pieniężny (pula zazwyczaj 10.000 PLN). W przypadku gdy większej ilości graczy uda się trafić przynajmniej 8 spotkań, to wtedy bonus jest dzielony proporcjonalnie do stawek wniesionych przez poszczególnych graczy.


MECZ+ (zdarzenia zależne)


Bukmacher Fortuna udostępnia MECZ+, czyli obstawianie na jednym kuponie AKO wyników tego samego meczu, ale pojedyncze typy muszą być z 4 różnych grup:

 1. Grupa zdarzeń głównych: mecz 1X2, liczba bramek Poniżej/Powyżej, dokładny wynik DW, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
 2. Grupa na kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
 3. Grupa rzutów rożnych: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych;
 4. Grupa spalonych: liczba spalonych.


Nie można postawić np. na zwycięstwo gospodarzy i dokładny wynik 1-0 na jednym kuponie, bo są to zdarzenia zależne. Ale można postawić np. na zwycięstwo gospodarzy i na to, że gospodarze wykonają więcej rzutów rożnych. To są zdarzenia częściowo zależne, ale widocznie bukmacher uznał, że nie istnieje duża korelacja między nimi. MECZ+ jest oferowany dla wszystkich spotkań z „dodatkową ofertą”, czyli dla najpopularniejszych spotkań piłkarskich.

Warto zbadać współczynnik korelacji między różnymi typami zdarzeń, by wiedzieć, jakie pary najbardziej opłaca się obstawiać w ramach MECZ+.


POJEDYNEK (mecz wirtualny)


POJEDYNEK to spotkanie wirtualne pt. „Co by było, gdyby liczbę bramek jednej drużyny z jakiegoś meczu zestawić z liczbą bramek drugiej drużyny z innego meczu”. Ta oferta jest tworzona dla wielkich wydarzeń typu Liga Mistrzów i ogranicza się do kilku spotkań. Jest to ciekawa propozycja dla fanów obliczeń statystycznych.


EARLY CASHOUT


EARLY CASHOUT to po prostu cashout, czyli możliwość odsprzedania kuponu przed rozstrzygnięciem. Aby można było z niej korzystać, trzeba mieć na kuponie przynajmniej 1 zdarzenie już prawidłowo rozstrzygnięte, a kupon NIE może zawierać przegranych zakładów. Wszystkie pozostałe zdarzenia muszą się znajdować nadal w ofercie bukmachera. EARLY CASHOUT to oferta dla tych, którzy lubią kupony AKO, których wyniki śledzą na bieżąco, ale nie mają w zwyczaju doprowadzać rzeczy do końca. Opcja ta może być ciekawa jedynie w przypadku, gdy zmieniły się warunki przedmeczowe nierozstrzygniętych jeszcze spotkań, a kursy bukmachera są nieprawidłowo wystawione.


GOTOWIEC


GOTOWIEC to losowe generowanie kuponów, które jest dostępne tylko w punktach stacjonarnych. To propozycja dla osób, które lubią zakłady typu lotto. Lubią obstawiać, nie chcą tracić czasu na analizy i liczą na łut szczęścia.


Program lojalnościowy: Fortuna Klub Plus

Bukmacher Fortuna oferuje wszystkim swoim graczom darmowe przyłączenie się do programu lojalnościowego o nazwie Fortuna Klub Plus (FKP). Gracze są automatycznie rejestrowani w Fortuna Klub Plus po rejestracji konta przez Internet oraz po rejestracji w punkcie stacjonarnym.


Reasumując FORTUNA to jeden z najlepszych wyborów na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Dobre promocje, wysokie kursy, dużo punktów stacjonarnych, przejrzysta i intuicyjna strona sprawiają że to bukmacher w TOP3. Zapraszamy do obejrzenia recenzji wideo.

Data artykułu: 2021-03-16