Superbet recenzja bukmachera plus opis najlepszych promocji!

Strona główna /

Stworzony w roku 2009 w Rumunii, SuperBet od lat należy do czołówki dynamicznie rozwijających się operatorów zakładów bukmacherskich na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia firmy, SuperBet rozwinął sieć ponad 600 punktów stacjonarnych na terenie całej Rumunii.


ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ MIESIĄC GRY W GRUPIE PREMIUM PODZIEMNE TYPY http://bityl.pl/qBUPZ


Odnosząc tak duży sukces, serwis rozpoczął swoją działalność międzynarodową, w tym również w Polsce. Na dzień dzisiejszy, firma posiada 48 punktów stacjonarnych na terenie całej Polski, operując na zysku netto oscylującym na poziomie 6 milionów euro.


Superbet skupia się przede wszystkim na oferowaniu wielu sposobów i możliwości obstawiania sportów. Serwis cechuje się bezpiecznym oraz społecznie odpowiedzialnym środowiskiem, gdzie integralność i zadowolenie klienta są decydującymi czynnikami. Sport i gry należą do kluczowych wartości w życiu każdego człowieka, a misją Superbet jest zaoferowanie większych szans na wygraną, wraz z oferowaniem profesjonalnej obsługi klienta. Misją serwisu jest zapewnienie swoim klientom innowacyjnych produktów i usług, równocześnie utrzymując najwyższe standardy jakości.


Serwis Superbet cechuje odpowiedzialność, dynamika i profesjonalizm. Bukmacher szanuje złożone obietnice oraz ciągle poszukuje najlepszych rozwiązań, przekraczając własne oczekiwania. Firma wspiera innowacyjność, podejmując działania mające na celu oferowanie najlepszych produktów i usług.

Jeśli zastanawiasz się z którego serwisu skorzystać bądź nie wiesz jak rozpocząć swoją przygodę z hazardem, koniecznie zapoznaj się z ofertą Superbet. Okazać się może, że serwis ten spełnia Twoje wszelkie oczekiwania!


Co zrobić, by otrzymać zakład bez ryzyka 500 PLN?


Pierwszy tydzień bez ryzyka. Od momentu pierwszej wpłaty gracz przez 7 dni gra „bez ryzyka”. W przypadku gdy zakończy swój pierwszy tydzień na minusie Superbet zwróci przegraną w formie bonusu do 500 PLN. Wystarczy zaledwie czterokrotny obrót oraz 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.3 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.8). Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem. Na wykonanie obrotu jest 14 dni.


Co zrobić, by otrzymać freebet?


Freebet 34 PLN. Po założeniu konta należy najpierw wpłacić pierwszy depozyt – minimalnie 50 PLN. Wówczas do wpłaconej kwoty bukmacher doda 34 PLN. Aby wypłacić środki bonusowe, gracz musi dokonać jednokrotnego obrotu całym bonusem, czyli zawrzeć zakłady za całą kwotę, czyli 34 PLN. Kurs całkowity zakładu musi wynosić 1.60 lub więcej. Na dokonanie obrotu bukmacher daje 3 dni od chwili przyznania promocji. Ważne, aby wszystkie zakłady obrotowe zostały rozliczone przed upływem wspomnianych 3 dni.


Co zrobić, by otrzymać bonus od 1. wpłaty?


Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 PLN. W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej gracz musi dokonać pierwszego depozytu na minimalną kwotę 20 PLN. Wystarczy jednokrotny obrót i 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.3 dla każdego z nich i min.


Data artykułu: 2021-05-10