Totolotek recenzja bukmachera i opis najnowszych bonusów!

Strona główna /

Totolotek spółka akcyjna to jeden z najdłużej działających legalnych bukmacherów w Polsce. Posiadający ponad 20-letnią tradycje oraz 350 punktów przyjmowania zakładów w największych miastach w Polsce, operator ten od lat cieszy się dużą popularnością w naszym kraju.


ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ MIESIĄC GRY W GRUPIE PREMIUM PODZIEMNE TYPY

http://bityl.pl/zleTb


Strona internetowa oraz platforma serwisu zorganizowana jest w czytelny i przejrzysty sposób, co potwierdza wiele nagród, które otrzymał ten serwis na przestrzeni lat. Po pierwsze, w roku 2010 Totolotek SA został uhonorowany złotym godłem w ogólnopolskim konkursie Laur klienta, w kategorii „Zakłady bukmacherskie”, a w roku 2009, Totolotek został uznany „Solidnym Pracodawcą” roku 2008. To dowodzi, iż jest to wiodąca firma w branży zakładów bukmacherskich oraz oferuje funkcjonalność swoich usług na najwyższym, światowym poziomie.


Co zrobić, by otrzymać bonus za 1. depozyt?


Do 100% bonusu do 500 PLN od pierwszej wpłaty. Kwoty depozytu oraz bonusu muszą zostać obrócone po trzy razy. Wliczane są kupony składające się z minimum 3 zdarzeń – kurs minimalny pojedynczych zdarzeń nie może być niższy niż 1.35. Warunki bonusu muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty i otrzymania bonusu.


Co zrobić, by otrzymać bonus za aplikację mobilną?


Do 100% bonusu do 49 PLN za zainstalowanie aplikacji mobilnej. Kwoty depozytu oraz bonusu muszą zostać obrócone po trzy razy. Wliczane są kupony z kursem minimalnym 1.90. Warunki bonusu muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni od dokonania wpłaty.

Data artykułu: 2021-05-10