Fuksiarz recenzja nowego bukmachera i omówienie innowacyjnych bonusów cashback bez końca i early payout.

Strona główna /

Zakłady Bukmacherskie Fuksiarz.pl działa w oparciu o przyznaną licencję od Ministerstwa Finansów. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych otrzymał dokładnie w grudniu 2020 r. Przypominamy, że każdy bukmacher w Polsce musi posiadać taką licencję, by w pełni legalnie prowadzić swoją działalność.  Niedługo później Fuksiarz uruchomił swoją stronę internetową www.fuksiarz.pl, na której możecie zawierać zakłady bukmacherskie. Ambasadorem marki został popularny dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski.


ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ MIESIĄC GRY W GRUPIE PREMIUM

http://bityl.pl/KT3Rw


Jeśli chcesz rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie Fuksiarz, musisz się zarejestrować. Fuksiarz jest nowoczesnym bukmacherem, który rozumie potrzeby typerów, dlatego od początku wprowadził możliwość szybkiej rejestracji. Dzięki temu cały proces trwa nie więcej niż 2-3 minuty, a gracz może zacząć obstawianie od razu. Kwestionariusz rejestracyjny w Fuksiarz podzielony jest na 2 części. Bukmacher wymaga podania o sobie podstawowych informacji, tj. imię, nazwisko, numer telefonu, PESEL. Konto tymczasowe obarczone jest pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim gracz nie jest upoważniony do wypłaty swoich wygranych dopóki nie przejdzie pełnej weryfikacji. Ponadto, konto tymczasowe, jak sama nazwa wskazuje, działać będzie przez 30 dni. Potem gracz będzie musiał przejść przez pełny proces weryfikacji danych. 


Oferta Fuksiarz.pl

Jako nowy bukmacher trzeba się mocno napracować, żeby zaistnieć w świadomości graczy i trafić do nich z czymś oryginalnym. Osoby odpowiedzialne za powstanie Fuksiarza dobrze o tym wiedzą. Postawiono na innowacyjne rozwiązania, poparte pomysłami, które już sprawdziły się w branży bukmacherskiej. Bonus powitalny Fuksiarz.pl w postaci zakładu bez ryzyka. Ponadto nowinka jaką jest early payout, a także boosty kursów i zakłady na gry karciane. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo ofercie Fuksiarza.


Early payout


Oferta Early payout to coś, czego jeszcze nie było na polskim rynku bukmacherskim. Zagraniczni operatorzy niekiedy stosują tego rodzaju ofertę, a Fuksiarz postanowił wprowadzić ją w Polsce. Co ona oznacza? Dotyczy zakładów na zwycięstwo w piłce nożnej. Kiedy stawiasz na jedną drużynę i okazuje się, że obejmuje ona dwubramkowe prowadzenie (np. 2:0), Fuksiarz może rozliczyć Twój zakład jako wygrany od razu! Nawet jeśli jest dopiero dajmy na to 30. minuta meczu, masz szansę na zgarnięcie pełnej wygranej i obejrzenie reszty spotkania w spokoju. To zdecydowanie oferta, której warto się przyjrzeć i ją wypróbować.


Boost kursów.


Bukmacherzy często proponują ulepszone oferty na konkretne wydarzenia. Wiążą się one ze zwiększonymi kursami, a co za tym idzie – wyższymi proponowanymi wygranymi dla graczy. Fuksiarz swoją ofertę nazwał Mega Kursy BOOST i jest ona naprawdę interesująca. Każdego dnia możemy znaleźć tam po kilka spotkań, które można obstawić po zauważalnie wyższym kursie. To ciekawa strategia i korzystna z punktu widzenia graczy. Nie muszą ryzykować dodawaniem kolejnych spotkań do swoich kuponów, a wystarczy że postawią te same z oferty Mega Kursów.


Gry karciane.


Hit zakładów bukmacherskich, czyli zakłady na gry karciane. Poczuj się jak w prawdziwym kasynie i obserwuj rozgrywkę w pokera oraz blackjacka. Wysokie kursy, szybka rozgrywka i błyskawiczne rozliczenia zakładów. W Fuksiarzu zakłady na karcianki możemy obstawiać przez 24 godziny na dobę. Gracze bardzo polubili tego rodzaju zakłady, więc bukmacher Fuksiarz postanowił wprowadzić je również u siebie. To dobry ruch pozwalający graczom na obstawianie niezależnie od dnia i godziny.


Casheback bez końca


Bukmacher Fuksiarz oferuje promocję Cashback bez Końca! Jak to działa? Jeśli nie trafisz kuponu, otrzymasz zwrot części postawionych środków. W zależności od tego ile zdarzeń z oferty cashback zagrasz, Fuksiarz zwróci Ci odpowiedni procent Twojej stawki.


W przypadku przegrania kuponu, środki trafiają na specjalne konto, gdzie będą się kumulowały. Gracz może przenieść je na swoje konto główne w dowolnym momencie i przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić. Stawiaj zakłady na wybrane zdarzenia z oferty Cashback, a w przypadku nietrafionych typów, otrzymasz zwrot części środków. Pamiętaj, że cashback nie obejmuje innych zdarzeń niż zawarte w ofercie i zostanie on przyznany tylko w przypadku obstawiania spełniających warunki zdarzeń.   


Zwrot niezależnie od okoliczności


Gracz dostaje cashback jeśli jego kupon okaże się przegrany. Nieważne czy było to jedno zdarzenie, dwa czy pięć. Zwrot jest obliczany zgodnie z powyższą tabelą. Najlepsze jest jednak to, że możesz korzystać z tej oferty bez ograniczeń. To znaczy, że nawet codziennie możesz grać zakłady bez ryzyka.


Cashback bez końca przykłady:


Stawiasz zakład z 7 zdarzeniami za 100 złotych, ale kupon zostaje rozliczony jako przegrany. Na Twoje konto cashbackowe wędruje 20% postawionej stawki * współczynnik, czyli w tym przypadku 17,6 złotych. Możesz je przepisać na konto główne i przeznaczyć je, jak Ci się tylko podoba. Pamiętaj, że do tej promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe i nie możesz stawiać zakładów systemowych.
Data artykułu: 2021-05-21