Pierwsze w Polsce szkolenie z długoterminowego inwestowania w zakłady bukmacherskie!

Strona główna /

Pierwsze w Polsce szkolenie z długoterminowego inwestowania w zakłady bukmacherskie!


1.Pierwszy moduł na spotkaniu to różnie rozumiane przez wielu stwierdzenie – „sposoby zarobków na zakładach bukmacherskich”.


- valuebetting. Każdy pewnie z nas słyszał co to jest zakład z dobrym value czy wartością oczekiwaną. Przedstawimy nasz skaner do szukania takich zakładów.


- powiemy jak liczyć marżę.


- pokażemy na przykładach ile traci się już na starcie np. na polskim buku grając singla (uwzględniając podatek obrotowy 12% i marżę).


- nauczymy cię porównywać kursy. Niby banał ale zobaczycie że tak nie jest!


- Autorski skaner do wyszukiwania valu na polskich i zagranicznych bukach. Przeszkolenie i omówienie narzędzia.


- Opóźnienia w ofercie live u różnych bukmacherów. Pokażemy jak je wykorzystać i jaką przewagę nam dają.


2. Promocje u polskich legalnych bukmacherów i dlaczego bez nich nie warto myśleć poważnie o zarobku?


- Porozmawiamy o bonusach do depozytu, dopaleniach do ako, boostach kursowych a co najważniejsze pokażemy wam jak sensownie je łączyć z naszym skanerem aby długofalowo odnieść zysk.


- Pokażemy wam również system dr Marcina Krzywkowskiego który używając maxi kombi na fortunie zarobił bardzo dużo pieniędzy - miliony.


- Z rzeczy które są dostępne na ten moment zaprezentujemy system AKO3. Powiemy jak dobierać zdarzenia do tego systemu a także jak nasz skaner omawiany w poprzednim module ułatwi wam życie.


- porównamy sobie grę na polskich bukach online do gry u buków stacjonarnych.


3. Moduł dla osób grających u zagranicznych bukmacherów. Oczywiście dla tych którzy legalnie mają taką możliwość.


- Porównamy o ile prościej można zarabiać na zagranicznych bukmacherach. Dlaczego u nas w kraju mamy tak niekorzystną, nieuczciwą ustawę i ten nieszczęsny podatek ? Czy coś się w tej materii zmieni?


- Również pokażemy zalety skanera do szukania value na rynkach zagranicznych a także całej Azji. Porównamy nasz skaner do np. popularnego bet burgera.


- Mamy świetne i innowacyjne narzędzie do automatycznej gry z bet365. Gwarantujemy że takich narzędzi nie ma nikt inny na rynku, a na pewno nie na polskim rynku.


4. Darmowe i płatne typy. Weryfikowani typerzy na najlepszych stronach internetowych. Czy warto w ogóle płacić za typy ? W jakiej sytuacji warto za nie płacić ? I gdzie znaleźć
Data artykułu: 2021-07-10