BETCRIS recenzja nowego bukmachera na polskim rynku!

Strona główna / Betcris recenzja

Betcris – zakłady bukmacherskie


Firma pojawiła się na polskim rynku bukmacherskim za sprawą spółki Mr BET, która ma swoją siedzibę główną w Gdyni. Oficjalnie wystartował ze swoją ofertą 23 sierpnia 2021 roku. Pierwsze opinie o Betcris są umiarkowanie pozytywne, ale żeby to dopiero początek drogi i żeby na stałe zaistnieć w świadomości graczy, potrzeba czegoś więcej.


ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM PODZIEMNETYPY I ODBIERZ BONUS 200 ZŁ FREEBET i 50 ZŁ ZAKŁAD BEZ RYZYKA https://sshortly.com/LoxlF4


Betcris w pigułce:

 • Właściciel: Mr BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • Siedziba: ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia
 • nr licencji: PS4.6831.1.2019
 • data wydania licencji: 19 grudnia 2019 r.
 • Adres strony: www.betcris.pl
 • KRS: 0000748281
 • NIP: 5482704652
 • Regon: 381380504
 • Kapitał zakładowy: 2.000.000,00


Oferta bukmachera Betcris


Edytuj zakład


Prawdziwą innowacją na rynku polskich zakładów bukmacherskich będzie wprowadzona przez Betcris funkcja “Edytuj zakład”. To interesująca opcja, która pozwala na dokonywanie zmian w już obstawionych zakładach. Żaden inny bukmacher nie ma w swojej ofercie czegoś podobnego. Tylko w Betcris możesz dodawać i usuwać selekcje ze swojego kuponu jeszcze przed rozliczeniem, a już po wysłaniu kuponu.

Wielu graczy obstawia kupony AKO. Edytowanie zakładu pozwala:

 • dodać zdarzenie do aktywnego kuponu
 • usunąć nierozliczone zdarzenie z kuponu, który jest w grze
 • zwiększyć stawkę postawionego zakładu
 • zmienić typ zakładu

Ta funkcja dostępna jest, jeśli dla każdego zdarzenia mamy możliwy cash out. Wydaje się, że warto ją wypróbować, zwłaszcza, że nie skorzystamy z niej nigdzie indziej.


Kursowy Boost


Konkurencja na rynku bukmacherskim jest dość spora, więc nic dziwnego, że gracze chcą obstawiać tam, gdzie mają do dyspozycji najlepsze kursy. Bukmacher Betcris przygotował specjalny boost kursowy, który obniża marżę i zwiększa proponowaną wygraną dla gracza. Zdarzenia z tej oferty znajdują się w specjalnej zakładce “kursowy boost”. Jeśli znajdziesz charakterystyczną ikonkę, będzie to oznaczało, że możesz zagrać wybrane zdarzenie po wyższym kursie. Co najważniejsze, nie ma tu żadnych wymagań, co do minimalnej liczby zdarzeń na kuponie. Wystarczy, że dorzucisz boost kursowy i możesz grać o większe pieniądze!


Betcris Plus


Wśród graczy zakładów bukmacherskich jest wielu typerów, którzy uwielbiają stawiać tzw. taśmy. To oczywiście kupony, na których znajduje się duża liczba zdarzeń i z reguły ogromna ewentualna wygrana. W Betcris może ona zostać dodatkowo zwiększona w zależności od liczby selekcji na kuponie. Bukmacher powiększa wygraną już od 5 zdarzeń na kuponie, a maksymalnie może nam podwoić proponowaną wygraną.


Tuesday Cashback

Wtorkowy zakład bez ryzyka w Betcris również może przyciągnąć uwagę graczy. Zwłaszcza jeżeli obstawiają regularne zakłady u tego bukmachera. Promocja obowiązuje w każdy tydzień, więc co tydzień możesz zgarnąć dodatkowe środki na zakłady. Jak sama nazwa wskazuje, dniem wypłaty będzie wtorek. Co należy zrobić, żeby otrzymać pieniądze? Posiadać wysoką sumę stawek za kupony z każdego tygodnia. Poniższa tabela obrazuje dokładnie ile możesz dostać za konkretną kwotę postawioną w Betcris.


Ekstraklasowy Freebet

Polska Ekstraklasa jest nie tylko najchętniej oglądaną ligą w naszym kraju, ale również najczęściej obstawianą w zakładach bukmacherskich. Betcris przygotował ciekawą promocję dla typerów, którzy lubią stawiać na mecze z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.


Wirtualny Zwrot 50 PLN


Betcris nie ignoruje rosnącej popularności sportów wirtualnych. W związku z tym postanowił uruchomić specjalną promocję na wirtuale. Dla typerów, którzy regularnie obstawiają sporty wirtualne to dobra opcja na zyskanie dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie. Jeśli w ciągu tygodnia postawią oni łączną kwotę na wirtuale 250 PLN, będą mogli odebrać 50 złotych bonusu. Mają później możliwość wykorzystania tych środków na zdarzenia ze sportów wirtualnych o minimalnym kursie 1.85.


Bonus urodzinowy 20 PLN


Jeżeli będziesz aktywnie korzystał ze swojego konta na Betcris, możesz liczyć na dodatkowy bonus w dniu urodzin. Wynosi on 20 złotych, więc taki freebet można potraktować jako prezent od bukmachera. Bonus zostaje przypisany do Twojego konta w Twoje urodziny, a jego ważność obowiązuje przez 3 dni. Należy go wykorzystać na zakład z 3 zdarzeniami o łącznym kursie 2.50. Minimalny kurs jednego zdarzenia na tym kuponie to 1.25.


25 PLN dla fanów esportu


Oferta skierowana specjalnie do miłośników e-sportu. Gaming jest coraz popularniejszy w naszym kraju, podobnie jak zakłady na e-sport. W związku z tym bukmacher Betcris przygotował specjalną promocję związaną ze sportami elektronicznymi.

Jeśli przez cały tydzień postawisz co najmniej 5 zakładów na wydarzenia związane z e-sportem (na łączną kwotę 100 PLN), otrzymasz bonus 25 złotych. Możesz odbierać taką kwotę w każdy czwartek, o ile spełnisz wymagania Betcris.

Przyznany freebet musisz obrócić w ciągu 3 dni od jego otrzymania. Należy wykorzystać 25 PLN na kupon z 3 zdarzeniami z e-sportu, którego kurs całkowity będzie wynosił co najmniej 2.50. Pojedyncze zdarzenie nie może mieć kursu niższego od 1.25.

Data artykułu: 2021-10-16

Betcris, recenzja bukmachera, darmowe typy, najlepsze typy, obstawiamy, typerzy, zakłady bukmacherskie, legalny bukmacher