ETOTO recenzja bukmachera

Strona główna /

ETOTO to legalny bukmacher który działa na polskim rynku od 2011 roku. Przez ten czas bukmacher bardzo się rozwinął i zalicza się w naszym kraju do czołówki. Wyróżnia się funkcjonalną stroną, intuicyjnym interfacem, dobrymi kursami, szeroką ofertą i ciekawymi promocjami dla użytkowników.


ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ BONUS W ETOTO https://tiny.pl/7fffk


Ambasadorami ETOTO zostali jedni z czołowych polskich dziennikarzy sportowych, do których należą (na zdjęciu od prawej):

  • Tomasz Smokowski - polski dziennikarz i komentator sportowy CANAL+ i Polsatu
  • Mateusz Borek - polski dziennikarz i komentator sportowy CANAL+, Polsat (znany z programu Cafe Futbol), Eurosport
  • Michał Pol - polski dziennikarz sportowy, redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" w latach 2013-2017
  • Roman Kołtoń - współpracownik tygodnika "Piłka nożna", redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" (2004-2007), komentator CANAL+ (od 1995) i Polsatu Sport (od 2000)
  • Tomasz Hajto - polski piłkarz (1988-2010) i trener piłkarski (2011-2015), reprezentant Polski (1996-2005) i komentator sportowy


Etoto posiada ciekawy bonus dla nowych graczy - 200% do pierwszego depozytu. Wpłacając 100 zł na konto gracz łącznie otrzymuje 300 zł na grę. Bonus trzeba obrócić 6 razy grając po minimalnym kursie w singlu 2.2 lub ako o łącznym kursie 2.2


Kolejną ciekawą rzeczą jest program lojalnościowy ETOTOMANIA. Gracz zdobywa punkty, które później może wymienić na kredyty.


ETOTOMANIA to program lojalnościowy dla graczy ETOTO. Jest tak skonstruowany, że za postawione kupony zbierasz punkty. Im więcej masz punktów, tym na wyższy poziom możesz awansować, a tym samym liczyć na lepsze nagrody. Obowiązują 3 poziomy: złoty, srebrny i brązowy:


Aby uzyskać dany status, brane są pod uwagę zebrane punkty w poprzednim miesiącu.

Progi punktów są następujące:

  1. Złoty: 1700 pkt i więcej
  2. Srebrny: 350-1699 pkt
  3. Brąz: 0-349 pkt

Ilość zdobytych punktów jest liczona dla stawek min. 5 PLN i zależy od wysokości kursu.


ETOTO wynagradza graczy którzy polecają znajomych. Jeżeli zarekomendujesz osobę, to dostaniesz 50 zł bonusu do konta gracza.


Reasumując ETOTO to dobry bukmacher na polskim rynku. Bardzo się rozwinął w ostatnich latach i oferuje graczom dobrze przygotowaną, szeroką ofertę. Co więcej przy każdym meczu gracz ma możliwość przejrzeć różnorakie statystyki np ile dany sędzia pokazuje kartek lub formę poszczególnych zawodników. Można również dyskutować z innymi graczami na live czacie. Bukmacher posiada w ofercie rozbudowany rynek zakładów live, opcje cashout, a także esport i sporty wirtualne. Z minusów warto zaznaczyć że brakuje opcji handicapów azjatyckich, a także często niewysokie limity stawek. Jest jednak sekcja VIP gdzie zaufani użytkownicy mogą samemu negocjować kursy na spotkanie.


Data artykułu: 2020-07-23