Wyzwanie - obracamy bonus w Etoto! Weź udział w naszym challengu na zamkniętej grupie

Strona główna /

Etoto zaskoczyło świetnym bonusem. Dodatkowo warunki obrotu nie są trudne do spełnienia. Zarejestruj się z linku, aktywuj konto, wpłać minimum 100 zł i weź udział w naszym wyzwaniu na zamkniętej grupie gdzie spróbujemy w miesiąc z co najmniej z dwukrotnym zyskiem obrócić bonus.


https://tiny.pl/r4mhx


Etoto dodaje 100% do depozytu. Dla przykładu wpłacisz 100 zł dostaniesz 200 zł na grę. Wpłacisz 1500 zł (maksymalny bonus) dostaniesz 3000 na grę itp.


Przyzwoite są również warunki obrotu gdzie wystarczy w 30 dni sześć razy obrócić kwotę depozytu i bonus. Przy otrzymaniu 100 zł trzeba łącznie zrobić obrót na 600 zł.


Do obrotu liczy się singiel z kursem 2.2 lub AKO (minimalny kurs 1.30 zdarzenia). Zadanie nie jest zatem skomplikowane jak w przypadku wielu innych bukmacherów. 


Jeżeli minimum 10 osób będzie zainteresowanych obrotem bonusu z nami to otwieramy specjalną grupę na miesiąc i wspólnymi siłami działamy. 


PODEJMIJ Z NAMI WYZWANIE


Oto pełny Regulamin promocji. Pogrubiłem najważniejsze zasady bonusu poniżej:

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „100% do 1500” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., spółka utworzona w Polsce, z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256 („ETOTO”).
 2. „100% DO 1500” stanowi ofertę powitalną dla nowych Klientów ETOTO.
 3. Regulamin akcji promocyjnej „100% DO 1500” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert, opublikowanymi na stronie www.etoto.pl oraz z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
 4. Oferta przysługuje Klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 8 marca 2021 roku od godziny 16:00 CET (lub zarejestrowali konto w ETOTO przed tą datą, ale nie skorzystali z żadnej innej oferty powitalnej).
 5. W ramach prowadzonej akcji promocyjnej „100% do 1500” za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 1 zł na koncie ETOTO (po udanej rejestracji konta ETOTO), Klient otrzyma bonus w wysokości 100% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 1500 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 1500 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 1500 zł bonusu) (sprzedaż premiowa).
 6. Gracz musi wykonać obrót w ciągu 30 dni, kwotą równą 6-krotności otrzymanego bonusu. Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu i/lub depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie [przyp. wraz z wygranymi, które z bonusu pochodzą].
 7. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:
 8. a. Typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
 9. b. Zakład pojedynczy o kursie min. 2.20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2.20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1.30;
 10. c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana wszystkich wydarzeń na kuponie) [przyp. chyba się pomylili, bo jedna przegrana na kuponie to też przegrana]. Zakłady anulowane oraz postawione na sporty wirtualne NIE są wliczane do obrotu. Zakłady postawione na wydarzenia zawarte w „ETOTO PLUS” oraz na sporty wirtualne NIE liczą się do obrotu.
 11. Bonus uzyskany w ramach akcji promocyjnej NIE stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim. [przyp. chodzi o to, by Klienci nie żądali roszczeń w przypadku utraty bonusu]
 12. Bonus z tytułu akcji promocyjnej „100% DO 1500” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na konto klienta. Ponadto bonus z tytułu akcji promocyjnej „100% DO 1500” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:
 13. Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie ETOTO począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
 14. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „100% DO 1500” można wyłącznie dokonując wpłaty z osobistego rachunku płatniczego. Spółka zastrzega sobie prawo do odebrania środków pochodzących z bonusu „100% DO 1500” w przypadku udowodnienia wpłaty z konta należącego do osoby trzeciej. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.
 15. Kwota bonusu z tytułu akcji promocyjnej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.
 16. W związku z akcją promocyjną „100% DO 1500” Spółka zgodnie z Regulaminami zaakceptowanymi przez Ministerstwo Finansów zastrzega sobie prawo do weryfikacji Rachunku Płatniczego w celu dokonania pierwszej wypłaty z konta klienta w ramach danej akcji promocyjnej.
 17. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych, należących do właściciela konta klienta w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej akcji promocyjnej.
 18. Spółka zastrzega sobie prawo do nieprzyznania oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „100% DO 1500” klientom dokonującym pierwszego depozytu poprzez dostawcę usług płatniczych Netteler lub Skrill.
 19. Klient NIE może skorzystać z oferty „100% DO 1500” w połączeniu z inną akcją promocyjną ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „100% DO 1500” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „100% DO 1500” chyba, że w Regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.
 20. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem z akcji promocyjnej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
 21. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej z konta klienta wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta klienta.
 22. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „100% DO 1500” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na konto Klienta.
 23. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „100% DO 1500” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, akcji promocyjnej Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” lub powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 24. ETOTO NIE odpowiada za wygląd i treść ofert zamieszczonych na innych serwisach, które nie są zgodne z ofertą przedstawioną na stronie www.etoto.pl [obowiązuje Regulamin z oficjalnej strony bukmachera]
 25. W akcji promocyjnej „100% DO 1500” mogą brać udział jedynie osoby fizyczne, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.Data artykułu: 2021-03-13