Podziemne Typy - Powiadomienia

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu Podziemne Typy wprowadzamy udogodnienia dla klientów. Od tej pory możesz otrzymywać typy swoich faworytów drogą mailową lub SMS. Tuż po podaniu propozycji przez typera powiadomienie od razu trafi na Twój telefon lub skrzynkę mailową. Jeżeli nie masz wykupionych powiadomień mail/sms typy swoich specjalistów ujrzysz w zakładce „Moi Typerzy” a w przyszłości w aplikacji mobilnej „Podziemne Typy”.

Warunki i zasady powiadomień mailowych.

  1. Wykupując usługę otrzymujesz predykcje i analizy swoich typerów na skrzynkę mailową. Polecamy do tego GMAIL gdyż można ustawić powiadomienia do typów.
  2. Nie posiadając wykupionych maili predykcje Twoich typerów będą dostępne do wglądu w zakładce – Moje Typy. W niedalekiej przyszłości „Moje Typy” będą dostępne w aplikacji nad którą pracujemy.
  3. Koszt nieograniczonej miesięcznej wysyłki typów – 29 zł miesiąc.
  4. Można wykupić również pojedynczą predykcję TYPERA PREMIUM. Wówczas cena pojedynczego typu to 10% miesięcznego abonamentu typera.

Warunki i zasady powiadomień SMS.

  1. Wykupując usługę otrzymujesz predykcje swoich typerów poprzez SMS na telefon.
  2. Aby mieć możliwość wykupienia typów SMS wystarczy w profilu gracza ustawić swój numer telefonu (nie jest on przez serwis wykorzystywany do żadnych działań marketingowych).
  3. Wykup ilość SMS która Cię interesuje.

W razie jakichkolwiek usterek pytania prosimy kierować na mail: undergroundpicks77@gmail.com

Czat
Podziemna dyskusja