Podziemne Typy - Powiadomienia

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu Podziemne Typy wprowadzamy udogodnienia dla klientów. Od tej pory możesz otrzymywać typy swoich faworytów drogą mailową lub SMS. Tuż po podaniu propozycji przez typera powiadomienie od razu trafi na Twój telefon lub skrzynkę mailową. Jeżeli nie masz wykupionych powiadomień mail/sms typy swoich specjalistów ujrzysz w zakładce „Moi Typerzy” a w przyszłości w aplikacji mobilnej „Podziemne Typy”.

Warunki i zasady powiadomień mailowych.

  1. Wykupując usługę otrzymujesz predykcje i analizy swoich typerów na skrzynkę mailową. Polecamy do tego GMAIL gdyż można ustawić powiadomienia do typów.
  2. Nie posiadając wykupionych maili predykcje Twoich typerów będą dostępne do wglądu w zakładce – Moi Typerzy. W niedalekiej przyszłości „Moje Typy” będą dostępne w aplikacji nad którą pracujemy.
  3. Koszt wysyłki typów – zgodnie z cennikiem poniżej.
  4. Można wykupić również pojedynczą predykcję TYPERA PREMIUM (pojedyńczy typ) . Wówczas cena pojedynczego typu to automatycznie 10% miesięcznego abonamentu typera.
  5. Jeżeli kupujesz TYLKO subskrypcję PŁATNEGO TYPERA to nie musisz dodatkowo wykupywać powiadomień mailowych gdyż w cenie pakietu dostajesz typ na maila podany podczas rejestracji na serwisie. Powiadomienia mailowe wykupione poniżej działają na profile darmowych typerów. Wystarczy na profilu typera zaznaczyć OBSERWUJ, a każdy jego typ będzie przychodził na Twoją skrzynkę mailową.

Warunki i zasady powiadomień SMS.

  1. Wykupując usługę otrzymujesz predykcje swoich typerów poprzez SMS na telefon (Operator zewnętrzny obsługuje tylko polskie numery).
  2. Aby mieć możliwość wykupienia typów SMS wystarczy w profilu gracza ustawić swój numer telefonu (nie jest on przez serwis wykorzystywany do żadnych działań marketingowych).
  3. Wykup ilość SMS która Cię interesuje - zgodnie z cennikiem powyżej.
  4. Zaznacz w profilu typera okno - ALERTY SMS. Jeżeli wszytsko zrobiłeś poprawnie typ przyjdzie na telefon.
  5. Jeżeli typer zamieści długą analizę to w SMS będzie link do typu zamieszczonego na portalu PODZIEMNETYPY z pełną analizą.

W razie jakichkolwiek usterek pytania prosimy kierować na mail: undergroundpicks77@gmail.com

Czat
Podziemna dyskusja