Zagraniczni bukmacherzy i brokerzy

OD 1 kwietnia 2017 roku w Polsce weszła nowelizacja ustawy hazardowej. Na graczy został nałożony podatek, a większość popularnych zagranicznych bukmacherów wycofało się z naszego rynku lub zostało zablokowanych. Zabronione jest również reklamowanie ich usług. Są jednak możliwości aby pograć u brokerów/zagranicznych bukmacherów w Polsce jednak musicie mieć świadomość że takie działanie jest nielegalne wobec ustawy hazardowej. Istnieją bukmacherzy którzy nie są zablokowani na terenie Polski i wielu graczy korzysta z ich oferty.

Kim są betbrokerzy

Broker to firma lub osoba świadcząca głównie usługi pośrednictwa działając na rachunek klienta (broker pośredniczy w transakcjach, a nie jest stroną transakcji).

Betbroker to firma lub osoba (agent) pośrednicząca w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Betbroker nie jest stroną biorącą udział w zakładzie, a jedynie pośrednikiem umożliwiającym transakcje na linii gracz-bukmacher.

Brokerzy wszelkiego rodzaju pobierają za swoje usługi prowizje. Wielkość prowizji zależy zwykle od ilości i wartości przeprowadzanych transakcji i może być pobierana od klienta, partnera lub od obu stron.

Większość betbrokerów oferuje swoje usługi za darmo, bo za znalezienie graczy dostają prowizje od bukmacherów.

Zalety:

  1. Anonimowość - Korzystając z betbrokera gracz pozostaje anonimowy dla bukmachera. Bukmacher nie wie z kim zawiera zakład. Wie to tylko pośrednik.
  2. Możliwość gry niedostępnych u nas rynków - W kontekście polskiej ustawy hazardowej utrzymanie dostępu do zagranicznych bukmacherów to bardzo ważny atut. Obstawiając przez betbrokera możesz uzyskać dostęp do oferty najlepszych bukmacherów z najlepszymi kursami i limitami.
  3. Dzięki betbrokerowi możesz obstawiać na rynkach azjatyckich u bukmacherów, którzy bezpośrednio nie są dla ciebie dostępni.
  4. Najlepsze kursy - Oprócz dostępu do ogólnie znanych azjatyckich bukmacherów, otwiera się możliwość grania u kilku innych. Kursy i oferta są solidne i bardzo podobne, niemniej w przypadku dużej stawki dostęp do najlepszych znacząco podnosi średni kurs, jaki uda się postawić. Marża betbrokera potrafi również być niższa od tej u standardowego bukmachera.
  5. Wysokie limity - Wyższe limity stawek to bardzo ważna kwestia dla zawodowych graczy, którą zapewniają betbrokerzy. Oprócz pełnego dostępu do azjatyckich bukmacherów, masz też bukmacherów prywatnych (niedostępnych publicznie), którzy mogą przyjmować nadwyżkę stawki, a jeśli to nie pomoże, pozostała część zostanie przyjęta po nieco niższym kursie. Gracze zawodowi często zmagają się z zakładaniem ciągle nowych multikont, bo bukmacherzy raz po raz limitują ich konta. U betbrokera nie ma o to obaw.
  6. Jak wpłacić do brokera? Broker ma trochę inną specyfikę niż bukmacher. Do serwisu trzeba się przyzwyczaić a cały interface może wydawać się mniej intuicyjny. Również podobnie jest z wpłatą lub wypłatą. Aby tego dokonać potrzebujemy posiadać jedną z trzech metod płatności: skrill, neteller lub bitcoin.
  7. Dzięki wiarygodnemu betbrokerowi możesz wybrać, których bukmacherów chcesz wyświetlać w ofercie. Wtedy system pokaże ci zawsze najwyższe kursy. Jednym logowaniem możesz mieć jednoczesny dostęp do najlepszych bukmacherów na świecie.


*Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 roku – Kodeks Cywilny, jak również nie stanowią usługi doradztwa inwestycyjnego, ani porady inwestycyjnej, a także nie są formą świadczenia doradztwa podatkowego, ani pomocy prawnej. Gracz podejmuje decyzję samodzielnie.