Spotify i FC Barcelona - partnerstwo dźwięków

Krótki opis o tym jak Spotify i FC Barcelona połączyły siły.

Muzyka / 2024-02-22 16:19:23

Spotify zdobywa popularność jako lider w strumieniowaniu muzyki online

W ostatnich latach Spotify zdobyło popularność jako jeden z największych serwisów strumieniowania muzyki online na świecie. W 2022 roku firma nawiązała współpracę sponsorską z hiszpańskim gigantem piłkarskim, FC Barceloną. To było ogromne wyróżnienie dla Spotify, gdyż ich logo znalazło się na koszulkach Dumy Katalonii.

Robert Lewandowski dzieli się swoimi ulubionymi utworami muzycznymi

Jednym z pierwszych zawodników, którzy podzielili się swoimi playlistami, był Robert Lewandowski. Polski napastnik wielokrotnie podkreślał, że odpowiednie utwory pomagają mu się skoncentrować przed meczami i motywują go w ważnych momentach. Kilka dni temu, Spotify opublikowało rozmowę z kapitanem reprezentacji Polski na Instagramie, w której Lewandowski podzielił się swoimi ulubionymi utworami i opowiedział, jakie role odgrywają one w jego życiu.

Ulubione utwory Roberta Lewandowskiego

Na początku, Lewandowski wymienił piosenkę Justina Timberlake'a o tytule "Mirrors" jako jedną z jego ulubionych. Kolejnym utworem, który znalazł się na jego playliście, był "No Limit" grupy 2Unlimited, oraz polska piosenka "Billy Kid" autorstwa rapera ReTo. Nie tylko zagraniczni wykonawcy mają miejsce na liście Lewandowskiego, polski rap odgrywa również ważną rolę. "Candy" Quebonafide, "Duże Oczy" Smolastego i "Z perspektywy taty" Małacha to kolejne utwory, które odzwierciedlają zamiłowanie Lewandowskiego do polskiego rapu.

Również klasyczne utwory są obecne na playliście Roberta

Jednak na liście Lewandowskiego nie brakuje również klasycznych utworów. Na jego playliście można znaleźć hit "Wehikuł Czasu" legendarnego polskiego zespołu Dżem. To dowód na to, że polski napastnik docenia również klasykę.

Playlistę Lewandowskiego zatytułowaną "My Matchday Songs: Lewandowski" można znaleźć na Spotify od 21 lutego. Nie tylko fani piłki nożnej, ale również miłośnicy muzyki mogą odkryć ulubione utwory polskiego napastnika i zainspirować się nimi.

U Craiova 1948 - Poli Iasi
Data: 27.02. 15:15
Typ: Away 0.5
Kurs: 2.26
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 11.82%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Czy Spotify jest popularnym serwisem strumieniowania muzyki?

Tak, Spotify zdobyło popularność jako jeden z największych serwisów strumieniowania muzyki online na świecie.

2. Jakie było ogromne wyróżnienie dla Spotify w 2022 roku?

W 2022 roku firma nawiązała współpracę sponsorską z hiszpańskim gigantem piłkarskim, FC Barceloną. To było ogromne wyróżnienie dla Spotify, gdyż ich logo znalazło się na koszulkach Dumy Katalonii.

3. Z kim nawiązała współpracę sponsorską firma Spotify?

Firma nawiązała współpracę sponsorską z hiszpańskim gigantem piłkarskim, FC Barceloną.

4. Kto podzielił się swoimi ulubionymi utworami muzycznymi na platformie Spotify?

Jednym z pierwszych zawodników, którzy podzielili się swoimi playlistami, był Robert Lewandowski.