Olli Kunnari - nowy selekcjoner reprezentacji Finlandii

Olli Kunnari został ogłoszony nowym selekcjonerem siatkarskiej reprezentacji Finlandii. Jest to dla niego ogromne wyzwanie na tym etapie kariery trenerskiej.

Volleyball / 2024-02-22 16:19:47

Olli Kunnari - nowy selekcjoner reprezentacji Finlandii

Bogate doświadczenie jako zawodnik

Kunnari ma bogate doświadczenie jako zawodnik. Wiele lat grał jako przyjmujący w reprezentacji Finlandii, występując 251 razy w narodowych barwach. Jego największe sukcesy to czwarte miejsce na mistrzostwach Europy w 2007 roku oraz srebro Ligi Europejskiej w 2005 roku. W klubach grał m.in. we francuskim AS Cannes, w greckim Olympiakosie Pireus i AZS-ie Olsztyn.

Wyzwanie na stanowisku selekcjonera

Nowym wyzwaniem dla Kunnariego jest pełnienie roli selekcjonera reprezentacji Finlandii. Jego głównym zadaniem będzie przygotowanie drużyny na zbliżające się rozgrywki oraz ciężka praca zarówno dla niego, jak i dla zawodników.

U Craiova 1948 - Poli Iasi
Data: 27.02. 15:15
Typ: Away 0.5
Kurs: 2.26
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 11.82%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Jakie są główne zadania nowego selekcjonera?

Głównym zadaniem nowego selekcjonera jest przygotowanie drużyny na zbliżające się rozgrywki oraz ciężka praca zarówno dla niego, jak i dla zawodników.

2. Jaki jest cel reprezentacji Finlandii w światowej siatkówce?

Celem reprezentacji Finlandii jest poprawienie swojej pozycji w światowej siatkówce oraz udowodnienie swojej wartości na międzynarodowej arenie.

3. Kto będzie wspierał nowego selekcjonera w sztabie trenerskim?

W sztabie trenerskim nowego selekcjonera będzie również Mikko Esko, były rozgrywający i uważany za jednego z najlepszych na świecie. Esko będzie łączył pracę w reprezentacji z rolą jej dyrektora generalnego.